To top
30 Mar

Burcunu Söyle, Sana Çikolatanı Söyleyeyim…

Kendimize özgü niteliklere sahip olmamızda etkili olduğunu düşündüğümüz burçların, karakteristik özelliklerini astrolojik açıdan ele alacak olursak, sevdiklerinizin damak zevkine hitap etmek ve onlara unutulmayacak lezzetler tattırmak bundan böyle daha da kolay olacaktır…

Hadi bugün kendinize bir iyilik yapın; Sevdiğinize, özlediğinize, kırdığınıza, unuttuğunuza ya da öylesine…  Aslanı,  kovası, yengeci, koçu… Hangisiyse sevdiğinizin burcu.  Ruhuna hitap edecek eşsiz çikolatasıyla, mutlu edin hem kendinizi hem de onu!

Lakin ilk etapta çikolata üstünlüğünü tabiki de çikolata sevenlere verelim. Zira çikolatayı hakkıyla en iyi onlar tüketeceklerdir. 🙂

Koç: Buruk ve damakta acımsı bir tat bırakan çikolatalardan hoşlanırlar. Egzotik tatları tercih eden Koçlar ‘zencefilli’ çikolatayı denemelisiniz!
Boğa: Fıstıklı, fındıklı ve sütlü çikolatalar favorileridir. Ağzının tadına düşkün olan boğalar çıtır ‘krokanlı’ çikolatayı denemelisiniz!
İkizler: Kararsız oldukları için çeşitli çikolataları denemeyi tercih ederler. Değişik tatlar arayan İkizler ‘kestaneli bitter truffle’ çikolatayı denemelisiniz!
Yengeç: Lezzetli ve alkollü çikolataları tercih ederler. Evcil Yengeçler ‘gevrekli ve üzüm ile fındıklı’ çikolatayı denemelisiniz!
Aslan: En kaliteli, en pahalı ve en şık paketlerde sunulan çikolataları severler. Kalite düşkünü Aslanlar ‘bitter’ çikolatayı denemelisiniz!
Başak: Özen gösterilmiş bir paket içinde tek tip çikolataları severler. Alkolden hoşlanan Başaklar ‘viski – konyak aromalı’ çikolatayı denemelisiniz!
Terazi: Damakta yumuşak bir tat bırakan sütlü çikolataları ve kutusuyla uyumlu ambalajları olan çikolataları beğenirler. Tatlı sever Teraziler ‘beyaz’ çikolatayı denemelisiniz!
Akrep: En pahalı ve ozellikle viskili çikolatalara hayir diyemezler. Tutkulu olan Akrepler ‘portakallı sütlü’ çikolatayı denemelisiniz!
Yay: Çikolatadan çok paketine önem gösterir. Favorisi, nostaljik paketli çikolatalardır. Yenilik meraklısı Yaylar ‘beyaz truffle’ çikolatayı denemelisiniz!
Oğlak: Kaliteli çikolataları severler. Mükemmeliyetçi Oğlaklar ‘kahveli bitter’ çikolatayı denemelisiniz!
Kova: Kalitesi, markası, lezzeti, tescilli olan çikolatalara bayılırlar. İç dolgusu seven Kovalar ‘konyaklı, fındıklı’ çikolatayı denemelisiniz!
Balık: Bütün çikolata çesitlerini severler. Aşıkken çikolatayla avunan Balıklar ‘karamelli ve sütlü’ çikolatayı denemelisiniz!

SutluBitter
No Comments

Leave a reply