To top
16 Tem

Çikolata Kokulu Mumlar…

Bulunduğunuz ortamın ambiyansını pozitife çevirmenin ve ortamdan keyif almanın en etkileyici yoludur kokulu mumlar.
Ya sizin eviniz nasıl kokuyor?
Sizi bilmem ama, benim evim çikolatanın davetkar büyüsüyle sarmalanmış durumda.
Bir misafiriniz geldiği zaman aldıkları kokunun onlarda oluşturacağı ilk intibanın, olumlu veya olumsuz olması, geçirdiğiniz zaman kalitesinin etkilenmesine ve sizinle ilgili farklı düşünceler beslemelerine neden olabilir…
Sizi yansıtan koku seçiminizle, evinizin havasını değiştirebilir, temiz ve hoş kokunun pozitif etkisiyle,

arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Aksi halde kötü kokan bir evde keyifler kaçabilir ve canlılığınız negatife dönüşebilir.
Tütsü ve oda spreylerinin etkisini hemen yitirdiğini düşünecek olursak, tercihi kokulu mumlardan yana kullanmak da, en akıllı seçim olacaktır. Ev dekorumu oluşturan kokulu mumlarımın, yanmamış hali bile çikolatanın lezzetli aromasını yaymaya yetiyor. Özellikle romantik ortamlarında, en güzel aksesuarını oluşturuyor.
Sağladığı mistik ortam kadar, görüntüsü ve yaydığı ışıkla,  girdiği her alana verdiği rahatlatıcı hissiyatı ve şehvet duygusunu artıran kokusunu saçması, çevrenize adeta başka bir ruh katıyor. 

Eminim ki, çikolatalı mumların çeşitlerinden birine sahip olduğunuzda, cezbedici etkisine dayanamayıp, sizde benim gibi yemek isteyeceksiniz.
Ama, ne kadar tatlı olsalarda maalesef ki, bu mumlar yenmiyor.

En kısa zamanda, fresh kokulu mumlarınızın yanına çikolatalı mum cazibesini de eklemenizi öneririm. Yanmamış haliyle bile insanı bu kadar baştan çıkarıyorsa, yandıktan sonraki enfes çekiciliğini artık siz düşünün ve duyularınızı harekete geçirmek için geç kalmayın! 
Mum ışığındaki romantik ambiyansınıza keyif katacak, çikolatanın büyüsüne kapılmanız arzusuyla, Mis kokulu günler dilerim… 🙂

mum7
mum6
mum5
mum4
mum3
mum2
mum15
mum14
mum13
mum12
mum10
mum1
mum
DIGITAL CAMERA
SutluBitter
No Comments

Leave a reply