To top
8 Ara

Çikolatalı Bisküvi Falınıza Bakılır…

Psikologların insanların kremalı çikolatalı bisküvi yeme yöntemlerine göre kişiliklerinin değişiklik gösterdiğini ortaya çıkardıklarını biliyor muydunuz? Yeme yöntemlerini şu sekilde sıralamışlar;

  • Bisküviyi tek bir hamlede yutmak.
  • Her seferinde bır ısırık alarak yemek.
  • Yavaş yavaş ısırıp her ısırıktan sonra sonucu gözlemleyerek yemek.
  • Ateşli ısırıklarla yemek.
  • Bir içeceğe batırarak yemek. (süt, çay..vb)
  • Bisküviyi ikiye ayırıp önce kremasını sonra bısküvileri yemek.
  • Bisküviyi ikiye ayırıp kremayı yiyip biskuvileri yeniden birleştirerek yemek.
  • Kremasını yemeden sadece biskuviyi yemek.
  • Yemeyi değil sadece yalamayı sevmek.
  • Kremalı biskuvileri sevmedikleri için özel bir yeme şekli olmayanlar.

Bunlardan hangisi size daha çok uyuyor? Psikologların sizin kişiliğinize olan abartılı yaklaşımını aşağıda bulabilirsiniz.

1) Bisküviyi tek bir hamlede yutanlardansanız hayatı hızlı yaşayan, eylenceli, heyecanlı, umursamaz ve sorumluluk almaktan pek hoşlanmayan bir kişiliksiniz. Kimse size çocuğunu teslim etmek konusunda çok güvenmemeli.

2) Bisküviyi her seferinde bir ısırık alarak yiyenlerdenseniz bisküvisini bu şekilde yiyen diğer 4.5 milyon insandan bir tanesisiniz demektir. Diğerleri gibi yaratıcı yönünüz eksik ama üzülmeyin normal bir kişiliksiniz.

3) Bisküviyi yavaş yavaş methodlu bir şekilde yiyenlerdenseniz her zaman kurallara uyan, düzenli, ve rahatsız edici derecede detaycısınız. Hız limitinin altına düşmeyenlerdenseniz araba kullanırken sol şeritten uzak durun.

4) Biskuviyi ateşli ısırıklarla yiyenlerdenseniz patronunuz sizi seviyor çünkü işinizi hızlı bitiriyorsunuz. Her zaman yapacak milyonlarca işiniz ama asla yeterli zamanınız olmuyor. Psikolojik çöküşler ve intihar teşebbüsleri ailenizde yer etmiş olabilir.

5) Bisküviyi içeceğe batırarak yiyenlerdenseniz pozitif ve neşeli kişiliğinizden dolayı seveniniz çok. Tatsız tecrübelerin üstünü tatlı tatlı örtmesini ve kötü durumlara iyi yönden bakmasını bilen birisisiniz. Hayata karşı büyük bir inkar durumu içerisindesiniz ve bağımlılık sorununuz olabilir.

6) Bisküviyi ikiye ayırıp önce kremasını sonra bisküvileri yiyenlerdenseniz çok meraklı doğanız var. Bazı şeylerin nasıl işlediğini görebilmek için parçalara ayırıp incelemeyi seven ama sonra geri birleştiremediğiniz için bütün delilleri ortadan yok edebilen bir kişisiniz. Yanlış giden bir durum olduğunda kendi varlığınızı inkar edebiliyorsunuz.

7) Bisküviyi ikiye ayırıp kremayı yiyip bisküvileri yeniden birleştirerek yiyenlerdenseniz iş hayatında başarılı ve risk almayı seven birisiniz. İstediğinizi alır gerisini bir köşeye atarsınız. Kaba, bencil, açgözlü ve diğer insanlar için duygusuzsunuz. Kendinizden utanmalısınız ama sorun değil siz kendinize sahipsiniz.

8) Bisküviyi kremasını yemeden yiyenlerdenseniz acı çekmekten zevk alıyorsunuz.

9) Bisküviyi yemeği değil sadece yalamayı seviyorsanız bir an önce bir doktora görünmenizde fayda var. Acil!

10) Bisküviyi yemeyi sevmeyenlerdenseniz muhtemelen zengin bir aileden geliyorsunuz, şık giyinip yüksek kalite restauranlarda yemek yemekten zevk alıyorsunuz. Satın aldığınız, giydiğiniz ve taktıklarınızla ilgili çok seçici ve kesin görüşleriniz var. Her şey doğru olmalı tam bir pri-madonnasınız. Sizi memnun etmek çok zor.

NOT: Bu yazı sadece eğlenmek amaçlı yazılmıştır. Ciddi alınacak bir tarafı yoktur. 🙂

SutluBitter
No Comments

Leave a reply