To top
19 Kas

Çikolatalı Kadınlar

Çikolata ve kadınlar arasındaki özel ilişkiyi artık bilmeyen ve kabul etmeyen yoktur. Erkekler bunu kabul etmek istemeselerde kabullenmekten başka çareleri yok gibi gözüküyor. Kimi kadınlar çikolatayı erkek arkadaşlarından, kocalarından daha çok severler.

Bir çok reklam filminde görüldüğü gibi çikolata ve kadın birlikte kullanılır. Kadın çikolatadan bir parça ısırır ve kendinden geçer.

Çoğu erkek ise kadının o an ne hissettiğini merak eder. İşin bilimsel boyutuna bakacak olursak kadınlar kendinden geçmekte haksız sayılmazlar. Çikolata insan vücudundaki serotin adlı maddeyi artırarak insana keyif veriyor.

Bunların yanı sıra yapılan bir diğer araştırmada kadınların büyük bir kısmının çikolatayı sekse tercih ettiği ortaya çıkmıştır. Erkeklerin bu konuda ki isyan çığlıklarını duyar gibiyim.

İngiliz bilim adamları yaptıkları araştırmada, düzenli olarak çikolata yiyen kadınların seks yaşamının çikolata yemeyenlerden daha iyi olduğu ve çikolata tüketen kadınlar, seksi en çok arzulayan, en çok tahrik olan ve en çok tatmin olanlar olduğunu belirlemiştir.

Sevgililerinin ya da eşlerinin kilo alacaklar diye çikolata yemelerine karşı olan beylerin artık çiçek yerine çikolata hediye edeceklerini düşünüyorum =)

SutluBitter
No Comments

Leave a reply