To top
17 Ara

Ramazan’da Ağızlar Hurmalı Çikolata İle Tatlansın

Ramazan sofralarının vazgeçilmezi hurma, Bind Chocolate  lezzetiyle birleşti. Özel sofraları şenlendirecek hurma çikolatanın bitteri, sütlüsü ve kakaolusu coşkulu yemeklerin vazgeçilmezi olacak.
Keyifli Ramazan sofralarının vazgeçilmezi hurma, butik çikolatacılığın öncüsü Bind Chocolate tarafından çikolatayla buluşturuldu. 8000 yıllık tarihi ile iftar sofralarından eksik edilmeyen hurma, çikolata lezzetiyle birleştirilerek sevenlerinin beğenisine sunuldu. Ramazana özel üretimi yapılan hurma çikolatalar için en iyi hurmalar seçiliyor, üretim aşamasında çekirdekler çıkarılarak içine nefis Bind lezzetleri yerleştiriliyor.

Ramazana özgü olarak üretilen bir diğer alternatif de çikolatayla kaplanmış hurma… Ramazan ayı boyunca satışa sunulacak özel lezzetler, bitter, sütlü ve kakaolu olarak butiklerde yerini alıyor. Geleneksel iftar yemeklerinde şık bir hediye seçeneği arayanlar, Bind Chocolate butiklerinde bulabilecekleri hurmalı çikolatalar ile sevdiklerine hoş bir sürpriz yapabilecekler.

Yüzde 100 gerçek çikolata, lezzetini bu Ramazan’da da alın. Bu duygu ve lezzetle onbir ayın sultanı olan Mübarek Ramazan’ın tüm müslüman alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.

SutluBitter
No Comments

Leave a reply